БІБЛІЯ ДЛЯ ВАШОГО ГРИЛЯ &#1058 (Paperback)

БІБЛІЯ ДЛЯ ВАШОГО ГРИЛЯ Т By Євген&#111 Cover Image
$45.99
Usually Ships in 1-5 Days

Description


Гриль - це приготування чогось на грилі або відкритому вогні, з прямим джерелом тепла, з відкритою кришкою. У процесі не бере участь дим або його майже немає, і він використовується для продуктів, які добре готуються на середньому та сильному вогні.

Барбекю проводиться із закритою кришкою на слабкому, зазвичай непрямому вогні, часто з копченням як частиною методу приготування. Він використовується для більших шматків і з'єднань, які виграють від тривалого часу приготування та можуть впоратися з ароматом диму.


Поради щодо приготування на грилі


A. Готуючи стейки, використовуйте сильний прямий вогонь. Це означає, що середній стейк готується від 9 до 12 хвилин.

B. Для гамбургерів використовуйте прямий нагрів від середнього до сильного. Це означає від 8 до 10 хвилин для середнього бургера.

C. Для свинини використовуйте прямий нагрів. Це означає, що товста свиняча відбивна буде готова приблизно за 12 хвилин.

D. Для курки використовуйте непрямий нагрів. Звичайно, це довше, але це гарантує, що курка приготується, і запобігає її висиханню. Це означає, що курячі грудки будуть готові приблизно за 20-25 хвилин.

E. Якщо додаєте соус, використовуйте середній вогонь і зачекайте останні 5 хвилин приготування. У соусі може бути багато цукру, а цукор горить.

F. Для ковбаси використовуйте непрямий нагрів. Оскільки ковбаса має більший вміст жиру, це важливо, щоб переконатися, що вона не підгорить/обвуглиться під час повного приготування. Це означає, що ковбаса буде готова приблизно за 25 хвилин.

G. Для риби використовуйте високий прямий нагрів. Це означає, що філе лосося буде готове приблизно за 10 хвилин.

H. Не проколюйте м'ясо. Довіряйте температурі та часу приготування.

I. Не притискайте м'ясо &

Product Details
ISBN: 9781805425854
ISBN-10: 1805425854
Publisher: Not Avail
Publication Date: January 11th, 2023
Pages: 274
Language: Bulgarian